Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

‎Aplikacja BNP Paribas GOmobile w App Store

Zobaczysz informację, na jakim urządzeniu mobilna autoryzacja jest aktywna. Odnalezienie potrzebnej funkcji nie powinno sprawiać większych problemów. Jedynie przycisk umożliwiający wylogowanie mógłby być może nieco bardziej wyeksponowany, ale na szczęście wylogowanie następuje i tak automatycznie, gdy tylko opuścimy aplikację.

  • Czy aplikacja mobilna BNP Paribas wyróżnia się na rynku w ten sam sposób, co oferowane przez bank promocje?
  • Witam, niby się tak reklamuje jaki to nowoczesny bank, a przelewy przez telefon blikiem nie możliwe.
  • Do rachunków ulubionych możliwe jest przyporządkowanie zdjęcia, co pozwoli jeszcze bardziej intuicyjnie korzystać z aplikacji.
  • W aplikacji GOmobile brakuje natomiast Blika, choć guzik kierujący do systemu płatności PSP jest już widoczny.

Wybierz bank, z którego chcesz dodać konto aby widzieć je w GOonline. Nowy GOonline usługa bankowości elektronicznej to efekt naszej wielomiesięcznej pracy. Tworząc nową bankowość kierowaliśmy się przede wszystkim szybko zmieniającymi wywiad z michaelem saunderami, członkiem komitetu polityki pieniężnej się potrzebami naszych użytkowników. Skupiliśmy się na dostarczeniu możliwie łatwego w obsłudze narzędzia, który zapewni poczucie pełnej kontroli finansów i bezpieczeństwa. 3D Secure to dodatkowe zabezpieczenie płatności w internecie.

Bank zielonych zmian

Oprócz tego dostępna jest opcja tworzenia skrótów umożliwiających szybki dostęp do jednego z „ulubionych” odbiorców (maksymalnie może ich być pięciu). Możesz robić przelewy i załatwiać najważniejsze sprawy gdziekolwiek jesteś. Jednym palcem załatwiaj wygodnie codzienne sprawy bankowe, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Poznaj podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z komputera, a także logowania się do bankowości elektronicznej i autoryzacji transakcji.

  • Wyskakuje błąd po wpisaniu kodu który przychodzi SMS ..
  • Wystarczy dostęp do GOonline, aby móc zawierać transakcje na korzystnych warunkach.
  • Fitbit Pay to usługa umożliwiająca płatności zbliżeniowe za zakupy przy użyciu zegarka lub opaski Fitbit w sposób szybki i wygodny bez potrzeby posiadania telefonu czy portfela.

Zawsze staramy się pomóc naszym Czytelnikom, ale czasem są sytuacje, że to przekracza już naszą wiedzę i możliwości. Rozumiem Pani rozczarowanie postawą BNP Paribas i mam nadzieję, że w innym banku uda się uniknąć takich problemów. Nie wyskakuja mi powiadomienia o autoryzacji płatności karta w telefonie. Pozytywnie na ocenę wygody korzystania z aplikacji wpływa fakt, że użytkownik ma możliwość skopiowania lub wysłania nr rachunku SMS-em, e-mailem czy w wiadomości na Messengerze. Przydatne, gdy musimy szybko podać komuś dane swojego konta do przelewu. Przed zalogowaniem zobaczymy też przycisk z Blikiem, ale wygenerowanie kodu i tak możliwe będzie dopiero po logowaniu.

Nawigację ułatwiają duże ikony i kontrastowa kolorystyka.

Przelewy dostępne są z poziomu pulpitu aplikacji i nie wymagają przechodzenia przez kolejne jej poziomy. Podobnie zresztą jak dostęp do historii rachunków wraz z ich wyszukiwarką. Aplikacja umożliwia również spłatę karty kredytowej czy doładowanie długoterminowa perspektywa w srebrze jest korzystna telefonu. Aplikacja nie oferuje możliwości zlecania przelewów walutowych (z wyjątkiem przelewów na własne konto walutowe). Transfer do zagranicznego banku możemy zatem zlecić wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej GOonline.

YONO SBI: The Mobile Banking and Lifestyle App

Przedpremierowo mogłem też zainstalować program na swoim telefonie i sprawdzić jak działa w praktyce. Trudno go porównywać do poprzedniej wersji, bo został napisany całkiem od nowa. Wygląda nowocześnie i ma wszystkie najważniejsze funkcje pozwalające zarządzać kontem osobistym i podpiętymi do niego produktami. Jak już Bank uważa się za nowoczesny i przyjazny, to bardzo brakuje przelewów na telefon blikiem. Ja dzisiaj musiałam wykonać przelew natychmiastowy, który jest 5 zł płatny, żeby wspomoc dziecko. Witam, niby się tak reklamuje jaki to nowoczesny bank, a przelewy przez telefon blikiem nie możliwe.

Korzystaj bezpiecznie z bankowości mobilnej

Zapewnij sobie komfort i zapomnij o comiesięcznych przelewach. Z Google Pay mogą skorzystać nowi klienci oraz ci, którzy posiadają karty debetowe lub kredytowe Mastercard lub Visa wydane przez Bank BNP Paribas. Wnioski o prawo do świadczenia można składać poprzez bankowość internetową GOonline. GOonline to system nowej generacji – zbudowany w oparciu o najnowsze trendy technologiczne i designerskie. Żeby zalogować się do GOmobile musisz podać numer PIN.

Fundacja BNP Paribas pomaga uczniom zdobyć wiedzę, której nie ma na zwykłych lekcjach. Startuje „Dom Spokojnej Młodości”

Fitbit Pay to usługa umożliwiająca płatności zbliżeniowe za zakupy przy użyciu zegarka lub opaski Fitbit w sposób szybki i wygodny bez potrzeby posiadania telefonu czy portfela. Garmin Pay to usługa umożliwiająca płatności zbliżeniowe za zakupy przy użyciu zegarka Garmin w sposób szybki i wygodny ,bez potrzeby posiadania telefonu czy portfela. Google Pay to szybka metoda płatności, która po zarejestrowaniu karty Mastercard lub Visa wydanej przez Bank BNP Paribas, pozwala w łatwy sposób płacić zbliżeniowo telefonem. Jeszcze szybsza i łatwiejsza wymiana walut w Twoim telefonie.

Najbardziej oczywistym wyborem będzie rzecz jasna rachunek osobisty, a konkretnie Konto Otwarte na Ciebie. Connect to rozwiązanie umożliwiające bezpośrednią integrację pomiędzy systemem FK/ERP a systemem bankowości internetowej Online Biznes. Dzięki usłudze możliwe jest pobieranie bieżących danych finansowych już z poziomu systemów Klienta. Załatwianie spraw związanych z bankowością przy pomocy GOmobile jest bezpieczne.

BNP Paribas GOMobile

Przelew między swoimi rachunkami zrobisz jednym gestem. W aplikacji możesz ustawić ulubionych odbiorców oraz zaplanować transfer pieniędzy z późniejszą datą. Jedną z cech charakterystycznych aplikacji GOmobile jest przejrzysty interfejs. Pod względem wyglądu nawiązuje do serwisu transakcyjnego GOonline, do którego logujesz się za pomocą komputera.

Zyskaj zwrot za zakup biletów w aplikacji GOmobile

Wypróbuj platformę wymiany walut wyposażoną w wiele przydatnych funkcji. Wystarczy dostęp do GOonline, aby móc zawierać transakcje na korzystnych warunkach. Twój identyfikator (login)  znajduje się w dokumentach i umowach otrzymanych z banku podczas zakładania rachunku.

Tym hasłem nie otworzysz dokumentów, które przesłaliśmy do Ciebie przed zmianą hasła. W marketach z aplikacjami pojawiła się nowa wersja aplikacji czy złoto jest przygotowane do wzrostu BGŻ BNP Paribas – GOmobile. Tym samym bank wywiązał się z obietnicy, że nowa aplikacja pojawi się jeszcze przed 26 października.

Leave a comment

0/5